Almelo V3 ook kampioen!

Almelo V3 is, na het succes van Almelo V4, op maandag 11 april kampioen geworden in de viertallencompetitie!
Tegen Park Stokhorst uit Enschede werd gewonnen met 3-1, waarmee het kampioenschap definitief veilig gesteld was.

Uw verslaggever speelde vooruit voor de SOS competitie (met succes!), dus heel veel heb ik niet meegekregen. Het zal dus voornamelijk een verslag zijn vanuit de geleverde input van de spelers.

Als eerste was Robert Crompvoets klaar. Wat ik zag was een penibele koningsstelling van de tegenstander van Robert, wat leidde tot stukwinst. Hierna was het snel gedaan en kon het eerste punt binnen gehengeld worden: 1-0

Niet veel later was het teamleider Jan Bouwhuis die succes boekte. Langdurig aanvallen van de koning leek in eerste instantie te verzandden, maar later liet zijn tegenstander zich mat zetten: 2-0

Vervolgens was het de beurt aan George Henneberke. Lange tijd leek het een echte schaakpartij te worden met veel geschuif. Echter bleek later dat er al veel pionnen meegegraaid werden wat leidde tot weer een punt: 3-0. Hiermee was het kampioenschap een feit! Leuk feitje: George heeft tot nu toe al zijn partijen nog gewonnen!

Dan ‘last but nog least’: John op bord 4. Hier werden snel veel stukken afgeruild, waarna er een eindspel ontstond met voor beide kleuren een dame en paard plus nog een aantal pionnen. Helaas was de a-pion van John te ver opgerukt, waardoor deze verloren ging en ook het verlies van de partij inluidde: 3-1

Almelo V3 dus kampioen: hulde!

Park Stokhorst V2 – Almelo V3 1-3
1. Jan Wissink – Robert Crompvoets 0-1
2. Maarten Haan – George Henneberke 0-1
3. Johan Alberts – Jan Bouwhuis 0-1
4. Rinke de Wolf – John de Jonge 1-0


Vlnr: John de Jonge, Robert Crompvoets, Jan Bouwhuis ©, George Henneberke
Ontbreekt: Jordy Brinks & Hans Molenveld

 

Door: Yannic Husers

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *