Agenda

Agenda      Begeleiden jeugd
Dinsdag5november20:002019Senioren4-tal Max Euwe 1 - Almelo 1
Vrijdag8november18:152019JeugdLessen & Interne CompetitieEdwin de Jonge
Vrijdag8november19:452019SeniorenInterne Competitie
Vrijdag8november19:452019Senioren4-tal Almelo 3 - Rijsen 1
Vrijdag8november19:452019Senioren4- tal Almelo 5 - Rijssen 2
Vrijdag8november19:452019Senioren4-tal Almelo 4 - Lonneker 1
Vrijdag15november18:152019JeugdLessen & Interne CompetitieDouwe Tigchelaar
Vrijdag15november19:452019SeniorenInterne Competitie
Vrijdag15november19:452019Senioren8-tal Almelo 1 - Park Stokhorst 1
Zaterdag16november2019jeugdJeugd GP SG Max Euwe (Enschede)
Vrijdag22november18:152019JeugdLessen & Interne CompetitieThierry
Vrijdag22november19:452019SeniorenInterne Competitie
Zaterdag23november10:002019JeugdPK Jeugd C & D
Zaterdag23november10:002019jeugdPK jeugd C en D
Zaterdag23november13:002019SeniorenKNSB Almelo 1 - Max Euwe 2
Zaterdag23november13:002019SeniorenKNSB Almelo 2 - Voorst 1
Zondag24november10:002019JeugdPK Jeugd C & D
Vrijdag29november18:152019JeugdLessen & Interne CompetitieLeo Diepenhorst
Vrijdag29november19:452019SeniorenInterne Competitie
Vrijdag29november19:452019Senioren4-tal Almelo 1 - Schaakvereniging Hardenberg 1
Maandag2december20:002019Senioren4-tal Park Stokhorst 3 - Almelo 4
Vrijdag6december18:152019JeugdLessen & Interne CompetitieGert Boer
Vrijdag6december19:452019SeniorenInterne Competitie
Vrijdag6december19:452019Senioren4-tal Almelo 2 - HEC 1
Zaterdag7december10:002019JeugdJeugd GP Lonneker
donderdag12december19:302019Senioren4-tal Mat-Ador 2 - Almelo 3
donderdag12december20:002019Senioren8-tal Vrimot 1 - Almelo 1
Vrijdag13december18:152019JeugdLessen & Interne CompetitieThierry
Vrijdag13december19:452019SeniorenInterne Competitie
Zaterdag14december13:002019SeniorenKNSB Rokade 1 - Almelo 1
Zaterdag14december13:002019SeniorenKNSB Doetinchem 1 - Almelo 2
Dinsdag17december20:002019Senioren4-tal Max Euwe 3 - Almelo 5
donderdag19december20:002019Senioren4-tal HSC Stork - Almelo 1
Vrijdag20december18:152019JeugdLessen & fantasieschaakJohan op den Dries
Vrijdag20december19:452019SeniorenSimultaan tegen Guy Bielderman
Vrijdag27december2019Kerstvakantie (geen schaken)
Vrijdag3januari19:302020seniorenoliebollentoernooi
vrijdag3januari2020jeugdgeen schaken ivm kerstvakantie (23 dec 2019 - 3 jan 2020)
vrijdag10januari18:152020jeugdPannenkoekentoernooi (geen les en geen interne competitie)
Vrijdag10januari19:452020Senioren8-tal Almelo 1 - D.S.V. Ons Genoegen 1
Vrijdag10januari19:452020SeniorenInterne Competitie
zaterdag11januari2020jeugdJeugd GP Het Zwarte Paard
vrijdag17januari18:152020jeugdlessen en interne competitieBen Poelstra
Vrijdag17januari19:452020Senioren4-tal Almelo 1 - Holten 1
Vrijdag17januari19:452020SeniorenInterne Competitie
vrijdag24januari18:152020jeugdlessen en interne competitieAlvin Jutba/ Egbert Gorter
Vrijdag24januari19:452020SeniorenInterne Competitie
zaterdag25januari2020jeugdPK jeugd E
vrijdag31januari18:152020jeugdlessen en interne competitieThierry
Vrijdag31januari19:452020SeniorenInterne Competitie
Zaterdag1februari13:002020SeniorenKNSB Almelo 1 - UVS 2
Zaterdag1februari13:002020SeniorenKNSB Almelo 2 - ASV 4
zondag2februari2020jeugdJeugd GP Henk van den Bergtoernooi
Maandag3februari20:002020Senioren4-tal HEC 2 - Almelo 4
Maandag3februari20:002020Senioren4- tal HEC 3 - Almelo 5
woensdag5februari2020jeugdschoolschaakkampioenschap basisscholen Almelo e.o.
vrijdag7februari18:152020jeugdlessen en interne competitieTon van Manen
Vrijdag7februari19:452020Senioren4-tal Almelo 1 - ENO 1
Vrijdag7februari19:452020SeniorenInterne Competitie
zaterdag8februari2020jeugdSBO Pupillendag
Maandag10februari19:452020Senioren8-tal ENO 1 - Almelo 1
Dinsdag11februari19:452020Senioren4-tal Borne 2 - Almelo 2
vrijdag14februari18:152020jeugdbughouse
Vrijdag14februari19:452020Senioren4-tal Schaakvereniging Herdenberg 3 - Almelo 3
Vrijdag14februari19:452020SeniorenInterne Competitie
Vrijdag21februari19:452020Senioren4-tal Almelo 1 - Max Euwe 1
Vrijdag21februari19:452020SeniorenInterne Competitie
vrijdag21februari2020jeugdgeen schaken ivm voorjaarsvakantie (17 feb - 21 feb 2019)
vrijdag28februari18:152020jeugdlessen en interne competitieBennie Steffens
Vrijdag28februari19:452020SeniorenInterne Competitie
donderdag5maart20:002020Senioren4-tal Rijssen 1 - Almelo 3
donderdag5maart20:002020Senioren4- tal Rijssen 2 - Almelo 5
vrijdag6maart18:152020jeugdlessen en interne competitieThierry
Vrijdag6maart19:452020SeniorenInterne Competitie
Zaterdag7maart13:002020SeniorenKNSB Zevenaar 1 - Almelo 1
Zaterdag7maart13:002020SeniorenKNSB ZZS! 1 - Almelo 2
zaterdag7maart2020jeugdJeugd GP Almelo - wordt georganiseerd door So Ching Liu
vrijdag13maart18:152020jeugdlessen en interne competitie
Vrijdag13maart19:452020Senioren4-tal Almelo 2 - Holten 2
Vrijdag13maart19:452020SeniorenInterne CompetitieHans Molenveld
Vrijdag13maart20:002020Senioren4-tal Lonneker 1 - Almelo 4
zaterdag14maart2020jeugdSBO Schoolschaak Algemeen
vrijdag20maart18:152020jeugdlessen en interne competitieJordy Brinks
Vrijdag20maart19:452020Senioren4-tal Schaakvereniging Hardenberg 1 - Almelo 1
Vrijdag20maart19:452020SeniorenInterne Competitie
zaterdag21maart2020jeugdSBO JCC E
Maandag23maart20:002020Senioren4-tal HEC 1 - Almelo 2
vrijdag27maart18:152020jeugdlessen en interne competitieJos Hobert
Vrijdag27maart19:452020SeniorenInterne Competitie
Zaterdag28maart13:002020SeniorenKNSB Lonneker 1 - Almelo 1
Zaterdag28maart13:002020SeniorenKNSB Lonneker 2 - Almelo 2
vrijdag3april18:152020jeugdlessen en interne competitieTeun Molenaar
Vrijdag3april19:452020Senioren8-tal Almelo 1 - Rijssen 1
Vrijdag3april19:452020Senioren4-tal Almelo 1 - HSC Stork 1
Vrijdag3april19:452020Senioren4-tal Almelo 3 - Mat-Ador 2
Vrijdag3april19:452020Senioren4- tal Almelo 4 - Park Stokhorst 3
Vrijdag3april19:452020Senioren4- tal Almelo 5 - Max Euwe 3
Vrijdag3april19:452020SeniorenInterne Competitie
zaterdag4april2020jeugdJeugd GP Wierden
vrijdag10april2020jeugdNK E (Waalwijk)
Vrijdag10april2020Goede vrijdag. Geen schaken
zaterdag11april2020jeugdNK E (Waalwijk)
vrijdag17april18:152020jeugdlessen en interne competitieThierry
Vrijdag17april19:452020SeniorenInterne Competitie
Zaterdag18april13:002020SeniorenKNSB Almelo 1 - WSG Winterswijk 1
Zaterdag18april13:002020SeniorenKNSB Almelo 2 - MuConsultApeldoorn 3
Zondag19april2020jeugdMinerva bughousetoernooi (Hengelo)
vrijdag24april18:152020jeugdlessen en fantasieschaakJan bouwhuis
Vrijdag24april19:452020SeniorenInterne Competitie
Vrijdag1mei19:452020SeniorenInterne Competitie
vrijdag1mei2020jeugdgeen schaken ivm meivakantie (17 apr - 8 mei 2019)
Vrijdag8mei19:452020Senioren4-tal Almelo 2 - Borne 2
Vrijdag8mei19:452020Senioren4-tal Almelo 3 - Schaakvereniging Hardenberg 3
Vrijdag8mei19:452020Senioren4- tal Almelo 4 - HEC 2
Vrijdag8mei19:452020Senioren4- tal Almelo 5 - HEC 3
Vrijdag8mei19:452020SeniorenInterne Competitie
vrijdag8mei2020jeugdgeen schaken ivm meivakantie (17 apr - 8 mei 2019)
zaterdag9mei2020jeugdJeugd GP Hardenberg
Maandag11mei20:002020Senioren4-tal Holten 1 - Almelo 1
vrijdag15mei18:152020jeugdlessen en interne competitieThierry
Vrijdag15mei19:452020SeniorenInterne Competitie
Zaterdag16mei13:002020SeniorenKNSB WSG Winterwijk 2 - Almelo 1
Zaterdag16mei13:002020SeniorenKNSB ENO 1 - Almelo 2
Vrijdag22mei2020Gebouw gesloten. Geen schaken.
Maandag25mei19:452020Senioren4-tal ENO 1 - Almelo 1
vrijdag29mei18:152020jeugdBekertoernooi snelschaken (geen les)
Vrijdag29mei19:452020SeniorenInterne Competitie
vrijdag5juni18:152020jeugdproefexamens
Vrijdag5juni19:452020SeniorenInterne Competitie
vrijdag12juni18:152020jeugdproefexamens nakijken
Vrijdag12juni19:452020SeniorenInterne Competitie
Zondag13juni2020jeugdSBO JGP slotronde
vrijdag19juni18:152020jeugdexamens
Vrijdag19juni19:452020SeniorenInterne Competitie
zaterdag20juni2020jeugdNationale pupillendag
vrijdag26juni18:152020jeugdLaatste schaakavond: familieschaak
Vrijdag26juni19:452020SeniorenSnelschaaktoernooi
vrijdag2juli2020jeugdzomervakantie (2 jul - 14 aug 2020)