Jan van Eldik oliebollentoernooi

Het oliebollentoernooi 2021/ 2022 was voorzien voor vrijdagavond 7 januari 2022.

Zoals het merendeel, zo niet alle potentiële deelnemers, al wel begrepen zal hebben gaat het evenals vorig jaar helaas weer niet door, omdat tante Corona ook dit jaar zich weer heeft ingeschreven voor het toernooi. En aangezien ze niet welkom is maar toch persé wil deelnemen kan het toernooi evenals vorig jaar niet doorgaan.

Dat is erg jammer, een groot gemis maar het is niet anders. We doen er alles aan om het toernooi in 2023 wel te laten doorgaan. Driemaal is scheepsrecht luidt het spreekwoord en als het spreekwoord gevolgd wordt moet het dan lukken. Blijf in de tussentijd gezond en oefen alvast voor komend toernooi op internet.

We wensen u een goede jaarwisseling en een uitstekend nieuwjaar 2022.

Namens het organisatiecomité, Ben Poelstra

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *