Noordikschaaktoernooi groot success

Afgelopen zaterdag 30 maart vond de Grand Prix Almelo plaats, beter bekend als het Noordikschaaktoernooi. We hadden een geweldige opkomst met maar liefst 49 deelnemers/deelneemsters uit Almelo en omgeving ( zelfs een deelnemer uit Doetinchem en twee uit Utrecht ) Het was een geslaagde middag met veel schaakplezier en mooie partijen. Rond 17:00 was de uitslag bekend en konden de vele prijzen worden uitgereikt ( zie hieronder )

Wij danken CSG Het Noordik voor het wederom beschikbaar stellen van de geweldige accommodatie.

Groep 1
Christian van Groning
Victor Brorens
Jay-Giani Sapulette
Groep 2
Lars ter Horst
Thias Kleinjan
Alma Visser
Groep 3
Siem Westerhof
Julian Ahuis
Nander Klooster
Groep 4
Jasper Langbroek
Youri Reinders
Willem Roelvink
Groep 5
Floris van Groning
Nathan Vos
Noa Hemmink
Groep6
Thimo de Jong
Luuk Mossel
Luuk Trumpi

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *