*BELANGRIJK* ONJK Dieren 2023 (DEEL 1.2)

Wijziging: Storm heeft helaas verloren vandaag van Maxim Musabayev, morgen mag hij aantreden tegen Jesse Frederiks met wit. Bij winst is hij gegarandeerd kampioen, mocht hij gelijk komen in punten met David (en Killian), dan is dat ook het geval. In elk ander geval van gelijk eindigen wordt er gekeken naar weerstandspunten, indien onderling resultaat niet voldoende is. Veel succes gewenst Storm, je kan het!
Nog meer mooi nieuws: Jay-Giani wist ook overtuigend zijn partij vandaag te winnen. Morgen mag hij nog 1 keer knokken tegen Oscar Verwer. Weet hij te winnen, dan is een top 3 plek mogelijk. In de prijzen vallen zit er zeker in dan. Volg ze en kom ze fysiek aanmoedigen en feliciteren, onze toppers kunnen het!

De partij is live te volgen via de volgende link: https://onjk.schaken.nl/live-onjk/

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *