Gastles

Onze schaaktrainer Renate en haar zoon Jay-Giani (jeugdspeler) hebben schaakles gegeven op locatie aan de kinderen van de Molukse Vereniging Akar Bahar Almelo. Wat waren de kinderen enthousiast over hun eerste zetten op het schaakbord. Geweldig om te zien. Laten we hopen dat er nog vele zetten volgen.

Wilt u voor uw kinderen ook zo’n mooie, gezellige speelervaring? Neem contact op met onze jeugdleider en ontdek wat onze Schaakvereniging Almelo ook voor uw kind(eren) kan betekenen, op de club en daarbuiten. jeugdleider@schaakverenigingalmelo.nl

Graag tot ziens!

LessenMolukseVereniging-05
LessenMolukseVereniging-03
LessenMolukseVereniging-04
LessenMolukseVereniging-02
LessenMolukseVereniging-01
previous arrow
next arrow

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *