We zijn weer begonnen

Na de lange Corona Lock Down konden we eindelijk weer gewoon gaan schaken. Niet op afstand met 2 borden, maar weer gewoon tegenover elkaar. Wel nog met een aantal richtlijnen, zo moeten we nog steeds de schermen gebruiken, maar daar heb je niet zo veel last van. En wij zijn natuurlijk in de gelukkige omstandigheid (met grote dank aan de beheerders van het wijkcentrum) dat wij zeer veel ruimte hebben om de borden op grote afstand van elkaar op te stellen.

De opkomst was de eerste keer nog niet echt groot, maar we weten nu al dat het de volgende keer drukker zal worden. En we verwachten dat de versoepelingen nu snel zullen doorzetten, omdat het vaccinatieprogramma nu eindelijk wat sneller verloopt. (5 van de 8 spelers die gisteren speelden waren al gevaccineerd) Dus binnenkort weer een biertje drinken zit er mogelijk ook wel weer in.

De competitie kunnen we helaas niet helemaal uitspelen, maar een paar ouderwetse leuke schaakavonden in juni is mogelijk.

IMG_8057
IMG_8056
schaakles
previous arrow
next arrow

One Comment on “We zijn weer begonnen”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *