Guy Bielderman wint snelschaaktoernooi

Het toernooi werd  geopend met een interessante confrontatie. Vader en dochter Jutba moesten het tegen elkaar opnemen. De partij ging aanvankelijk gelijk op. Maar uiteindelijk was het toch Christal die won en haar vader beteuterd achterliet.

In de A-groep werd fel strijd geleverd tussen de bekende clubcoryfeeën. Uiteindelijk trok Guy Bielderman aan het langste eind, voor Zagar Zeeman en Yannick Husers.

In de B-groep  was Maarten Smit de sterkste, voor Afram Malki en Robert Crompvoets.

In de C-groep was het lange tijd erg spannend. De strijd werd gewonnen door ons jongste lid, Jay-Gianni Sapulette. Onder toeziend oog van moeder Renate trok hij in de laatste partij tegen Henri Hofsink aan het langste eind en mocht zich kampioen noemen. Tweede werd Tristan van der Tuin,  derde Jaap Sterenborg

.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *